Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

18. říjen 2019

Zdravé město školilo zaměstnance o zdraví

Jak vypadá správná životospráva, jaké hodnoty cholesterolu a glykemie jsou v pořádku a kdy je třeba něco změnit se dozvěděli zaměstnanci magistrátu od Zdravotního ústavu.
 
18. říjen 2019

Strážníci převzali ocenění za záchranu života

Život malému dítěti zachránili vrchní strážnice Kamila Najmanová a vrchní strážník David Milko z ústecké městské policie. Jejich pohotový zásah ocenil primátor Petr Nedvědický.
 
18. říjen 2019

Vinice na Větruši má za sebou první sklizeň

Sklizeň prvních hroznů skončila na Městské vinici na Větruši. Pěstování vinné révy zde bylo obnoveno v září 2016.
 
17. říjen 2019

Ve městě budou opět kontejnery na textil

Rada města Ústí nad Labem schválila nový záměr umístění kontejnerů na textil, vždy o výměře cca 2 m2. Nájemce je firma DIMATEX CS, kterou doporučila majetková komise.
 
16. říjen 2019

Krematorium budou provozovat Městské služby

O odstoupení od koncesní smlouvy se společností Krematorium Ústí nad Labem na provoz střekovského krematoria rozhodla rada města.
 
16. říjen 2019

Dětský parlament griloval představitele města

Veřejné slyšení Parlamentu dětí a mládeže se ve středu konalo v Domě dětí a mládeže. Na otázky odpovídali primátor Petr Nedvědický, jeho náměstek Pavel Tošovský, radní Tomáš Kirbs a ředitel DDM Jan Eichler.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat