Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

14. prosinec 2018

Úprava stromořadí – kácení lip v ul. Sadová

V rámci pokračující revitalizace uličních stromořadí bude v lednu 2019 pokáceno jedenáct exemplářů lip u Městských sadů. Akce probíhá v souladu s Koncepcí obnovy a péče o alejové výsadby.
 
13. prosinec 2018

Den s dlouhonohými skřítky

Přijďte si užít zábavný, tvořivý a pohodový den s dlouhonohými skřítky.
 
13. prosinec 2018

Zrušen zákaz vstupu do lesů

Magistrát města Ústí nad Labem po dohodě s Lesy ČR, s. p., ruší s účinností od 14. 12. 2018 zákaz vstupu do lesa, který byl vyhlášen z důvodu sucha ne 23. 10. 2018.
 
12. prosinec 2018

Den s první republikou, aneb jeden den v prvorepublikovém duchu

V letošním roce si celá republika připomněla řadu významných „osmičkových“ výročí. Ústí nad Labem připravilo ve spolupráci s muzeem a archivem města celoroční program k jejich připomenutí.
 
12. prosinec 2018

KnihoBudka v informačním středisku

V infostředisku na Mírovém náměstí je pro veřejnost nově zřízena KnihoBudka. Zveme vás k návštěvě, sdílení knih a posílení zájmu o četbu!
 
12. prosinec 2018

Smlouva o výpůjčce drtičů je připravena

Rada projednala návrh smlouvy o výpůjčce drtičů. Informace o způsobu přijetí žádostí o drtiče budou na webových stránkách města včas zveřejněny odborem životního prostředí.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat