Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

15. listopad 2018

Na Lidické náměstí se snesl vánoční strom

Příslibem blížícího se adventu je instalace vánočních stromů. První smrk ztepilý se ve čtvrtek snesl z ramena jeřábu na Lidické náměstí.
 
14. listopad 2018

Den boje za svobodu a demokracii

Vzpomínkové setkání ke Dni boje za svobodu a demokracii se uskuteční v sobotu 17. listopadu od 11.00 v Městských sadech.
 
14. listopad 2018

Projekt Forget Heritage začne v Hraničáři

Forget Heritage, projekt statutárního města Ústí nad Labem začne v pátek 16. listopadu realizovat Veřejný sál Hraničář. Mimo jiné zmapuje Ústecká NEJ.
 
13. listopad 2018

Vánoční stromy pro náměstí jsou již vybrány

Stromy, které dotvoří vánoční atmosféru na Lidickém a Mírovém náměstí, jsou již vybrány a v krátké době se objeví na nových stanovištích.
 
12. listopad 2018

Svatomartinské víno se letos velmi povedlo

Kvalitu svatomartinského vína ocenily v pondělí na Lidickém náměstí stovky lidí. Dvacítka vinařů z celé republiky tu představila 57 vzorků mladých vín.
 
12. listopad 2018

Den veteránů uctili vojáci, představitelé města, kraje i občané

Příměří, které ukončilo Velkou (první světovou) válku, bylo podepsáno 11. listopadu 1918. Tento den se v mnoha zemích slaví jako Den válečných veteránů.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat