Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

13. listopad 2018

Vánoční stromy pro náměstí jsou již vybrány

Stromy, které dotvoří vánoční atmosféru na Lidickém a Mírovém náměstí, jsou již vybrány a v krátké době se objeví na nových stanovištích.
 
12. listopad 2018

Svatomartinské víno se letos velmi povedlo

Kvalitu svatomartinského vína ocenily v pondělí na Lidickém náměstí stovky lidí. Dvacítka vinařů z celé republiky tu představila 57 vzorků mladých vín.
 
12. listopad 2018

Den veteránů uctili vojáci, představitelé města, kraje i občané

Příměří, které ukončilo Velkou (první světovou) válku, bylo podepsáno 11. listopadu 1918. Tento den se v mnoha zemích slaví jako Den válečných veteránů.
 
9. listopad 2018

Ustavující zastupitelstvo města bude 19. listopadu

Primátorka Věra Nechybová zve na jednání ustavujícího zastupitelstva města, které bude zahájeno 19. listopadu 2018 v 16.00 ve velké zasedací síni budovy magistrátu na Lidickém náměstí.
 
8. listopad 2018

U pamětní desky zazpívaly děti Ach synku, synku

Děti ze základní školy v Brné doprovodily svým vystoupením slavnostní odhalení pamětních desek významným osobnostem města.
 
7. listopad 2018

Pamětní desky osobnostem Ústí nad Labem

Jaroslav Brodský, ředitel základní školy v Brné a spoluzakladatel K 231 a generál Jaroslav Klemeš budou mít v Brné pamětní desky.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat