Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

18. listopad 2019

Zkouška protipovodňových opatření byla úspěšná

Ověření součinnosti všech subjektů a funkčnosti všech součástí protipovodňových opatření bylo cílem cvičení, které v sobotu proběhlo v okolí hlavního nádraží.
 
17. listopad 2019

Pietní akt k 30. výročí sametové revoluce

Události 17. listopadu 1989 si v neděli připomněli v Městských sadech představitelé města a dalších institucí. Se slavnostním projevem vystoupil primátor Petr Nedvědický.
 
15. listopad 2019

Zimní hala pro beachvolejbal je v provozu

Město vybudovalo za 3,9 mil. korun novou zimní halu pro beachvolejbal. Slavnostního otevření sportoviště se v pátek zúčastnil primátor Petr Nedvědický a další představitelé.
 
11. listopad 2019

Svatomartinské víno zaplnilo Lidické náměstí

Stovky lidí přišly v pondělí na slavnosti Svatomartinského vína, které již po čtrnácté uspořádalo Ortopedické centrum. Přátele vína pozdravil primátor Petr Nedvědický.
 
11. listopad 2019

Přání pro stoleté obyvatele domovů seniorů

Krásné sté narozeniny oslavili v minulých dnech dva klienti domovů seniorů v Doběticích a na Severní Terase.
 
11. listopad 2019

Uctění památky válečných veteránů

Den válečných veteránů si u pomníku v Městských sadech připomněli primátor Petr Nedvědický, ústecký hejtman Oldřich Bubeníček, senátor Jaroslav Doubrava a další osobnosti.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat