Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

14. říjen 2019

V boji s obchodníky s chudobou město přitvrdí

Další opatření proti obchodníkům s chudobou chystá Ústí nad Labem. Náměstek primátora Tomáš Vlach spolu s městskou radní Evou Fialovou o tom jednali se zástupci státních i městských institucí.
 
10. říjen 2019

Lávka v sadech je po opravě otevřena

Dřevěná lávka v Městských sadech byla tento týden znovu uvedena do provozu. Lávka musela být před několika měsíci uzavřena kvůli havarijnímu stavu.
 
9. říjen 2019

Primátor jednal se zástupci ŘSD o dopravě

Zásadními tématy pro Ústí nad Labem jsou úpravy křižovatek ve správě ŘSD, počet stání pro kamiony v příhraničí a otázka vedení přivaděče z Děčína k dálnici D8.
 
9. říjen 2019

Přednášejte o svých zážitcích z cest

Využijte možnosti uspořádat cestovatelskou přednášku v informačním středisku.
 
8. říjen 2019

O financování knihovny musí jednat kraj a město

Funkci městské knihovny plní v Ústí nad Labem Severočeská vědecká knihovna. Město se na zajištění provozu vždy podílelo. Ústecký kraj, zřizovatel knihovny, zatím nevyvolal jednání k dalšímu financování.
 
3. říjen 2019

Město se zapojilo do projektu Portabo

Primátor Petr Nedvědický stvrdil svým podpisem zapojení Ústí nad Labem do projektu Portabo. Ten by měl pomáhat občanům v přístupu k informacím z jednotlivých měst.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat