Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

31. březen 2020

Z důvodu nařízené karantény je MŠ Větrná uzavřena k 1. 4. 2020

Město neprodleně zprovoznilo náhradní školku, kam případní zájemci z řad zaměstnanců nemocnice, Záchranné služby Ústí nad Labem, ambulantních zdravotních služeb na území města Ústí nad Labem, složek IZS, městské policie a úředníků magistrátu i obvodů mohou děti umístit.
 
31. březen 2020

Dahua Technology věnovala městu kameru na měření teploty

Kamerový systém, který umí změřit a vyhodnotit teplotu lidí vstupujících do budovy, věnovala v úterý městu čínská společnost Dahua Technology, která působí v České republice.
 
30. březen 2020

Město zajistilo na kolejích UJEP ubytování pro matky samoživitelky

Na podnět Krajské hygienické stanice se město snaží maximálně chránit seniory před nákazou koronavirem. Zajistilo proto dočasné náhradní ubytování pro klientky z Domova pro seniory Orlická a z azylového domu.
 
30. březen 2020

Omezení nákladní dopravy v průmyslové zóně v Předlicích

Město se rozhodlo vytěsnit kamionovou dopravu z průmyslové zóny. Řidiči, kteří město zneužívají na povinné zastávky, nedodržují nařízení vlády a nenosí roušky. Místní občané a zaměstnanci firem se obávají o své zdraví.
 
30. březen 2020

Prominutí nájemného téměř za milion korun

Na základě rozhodnutí Vlády ČR o vyhlášení nouzového stavu a omezení volného pohybu osob došlo k omezení či přerušení některých podnikatelských činností.
 
30. březen 2020

Den otevřených dveří primátora je odložen

Den otevřených dveří primátora Ústí nad Labem Petra Nedvědického, který se měl konat ve středu 1. dubna, je odložen.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat