Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

17. duben 2019

Uctění památky obětí náletů na město

Představitelé města ve středu uctili památku obětí leteckých náletů na Ústí nad Labem, které se odehrály na samém konci druhé světové války.
 
17. duben 2019

Varování řidičům kamionů: Nejezděte do Ústí!

Před parkováním v Ústí nad Labem v období Velikonoc varuje řidiče kamionů městská policie. Spolu s Policií ČR chystá na příští dny velkou preventivně bezpečnostní akci.
 
17. duben 2019

Strážníci hledali pohozené jehly a injekční stříkačky

Do celorepublikové akce JEHLA se v úterý ráno zapojili ústečtí strážníci a začali kontrolovat dětská hřiště, pískoviště nebo skrytá místa, zda se na nich nenachází pohozené jehly.
 
16. duben 2019

Běžci Juniorského maratonu ovládli centrum města

Mladí běžci ovládli v úterý odpoledne prostor mezi obchodními domy Labe a Fórum. 23. ročníku Juniorského maratonu se zúčastnilo 14 desetičlenných týmů středních škol Ústeckého kraje.
 
16. duben 2019

Příprava fontán na sezonu začala

Práce na zprovoznění městských fontán už začaly. Probíhá čištění fontány na Lidickém náměstí, další budou postupně následovat, do konce dubna by měla být většina z nich v provozu.
 
16. duben 2019

Lanovka na Větruši bojuje o titul Náš evropský projekt

Podpořte lanovku v soutěži Zastoupení Evropské komise v ČR! Na soutěžním facebooku vybírá nejlepší evropský projekt hlasující veřejnost.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat