Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

20. leden 2022

Kuchyně v DPS Krásné Březno prošla rekonstrukcí

V nové kuchyni začínají vařit kuchařky klientům a personálu Domova pro seniory v Krásném Březně. Modernizace přišla na více než deset milionů korun.
 
19. leden 2022

Ústí nad Labem pořizuje Změnu č. 3 Územního plánu

Návrh Změny č. 3 Územního plánu Ústí nad Labem bude vystaven k veřejnému nahlédnutí od 20. ledna 2022 do 18. února 2022, město vyzývá k zasílání připomínek.
 
18. leden 2022

Trenérem roku se stal ústecký rodák Alois Kolenatý

Galavečer Našeho fotbalu oceňuje tradičně nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládežnického, ženského i neprofesionálního fotbalu. Na jubilejním 20. ročníku obdržel Alois Kolenatý cenu Trenéra roku – přípravky.
 
18. leden 2022

Oficiální cykloprůvodce Labská stezka 2022

Od dnešního dne je cykloprůvodce k dostání v informačním středisku.
 
17. leden 2022

Město nabízí nádoby na bioodpad

Pilotní projekt na podporu snížení množství bioodpadu ve směsném odpadu spouští město Ústí nad Labem. Občanům proto nabízí kompostéry, vermikompostéry či 240litrové nádoby na bioodpad.
 
13. leden 2022

MŠ U plavecké haly nabízí více míst pro děti

Zrekonstruovaná Mateřská škola U plavecké haly již začala sloužit dětem. Zlepšilo se zázemí pro vzdělávání i personál a vznikla celá nová třída pro děti do tří let.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat