Kalendář akcí

Přehled akcí - od 20.9.2019 do 20.10.2019

01.08.2019 - 30.09.2019
MENSA ČESKÉ REPUBLIKY, Praha
určeno pro žáky škol; soutěž pro všechny ve věku 3 až 20 let s vlastní hlavou; termín registrace 1.8. až 30.9.
21.09.2019 od 16:15 hodin
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V CÍRKVICÍCH, Církvice 1, Ústí nad Labem - Střekov
zpět, housle, mandolína, kontrabas, malý cimbál...
22.09.2019 od 14:00 hodin
JEZERO MILADA, Ústí nad Labem

ukončení sezóny s bohatým doprovodným programem

23.09.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC RT Torax Poruba
23.09.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. MFK Vítkovice
24.09.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
o své cestě vypráví a fotografie promítá Ondřej Prchal
28.09.2019 od 09:00 hodin
OBEC POVRLY, Mírová 165/7, Povrly
putování obcí se zábavnými úkoly
28.09.2019 od 13:00 hodin
AREÁL LETNÍHO KINA - Ústí nad Labem, Winstona Churchilla, Ústí nad Labem
největší profesionální dřevorubecká show v Ústeckém kraji; více zde
28.09.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Frýdek-Místek
28.09.2019 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
oblíbený pořad Haška a Dostála
29.09.2019 od 11:00 hodin
OC FORUM Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6, Ústí nad Labem
možnost výměny angličáků, soutěže o ceny, herní zóna, fotokoutek a další; více zde
05.10.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Baník Sokolov
05.10.2019 od 16:15 hodin
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V CÍRKVICÍCH, Církvice 1, Ústí nad Labem - Střekov
teplické dechové trio
06.10.2019 od 09:00 hodin
RESTAURACE U BECKŮ, Dubice 71, Ústí nad Labem
tradiční podzimní běh; více zde
08.10.2019 od 18:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
zábavná show; účinkují: Josef Dvořák, Jiří Krampol, Uršula Kluková, Patrik Rozehnal a Pavel Vítek; vstupenky k zakoupení zde
09.10.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem vs. Olomoucko
09.10.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. SK Horácká Slavia Třebíč
10.10.2019 od 17:00 hodin
UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ, Pasteurova 1, Ústí n.L.
další ročník festivalu na zahájeni akademického roku, vystoupí: Tata Bojs, Točílas, Topspot; vstup zdarma
11.10.2019 od 15:00 hodin
MĚSTSKÉ SADY, ÚSTÍ NAD LABEM

pátý ročník polévkového food festivalu s bohatým doprovodným programem pro děti a dospělé; více zde

12.10.2019 od 16:15 hodin
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE V CÍRKVICÍCH, Církvice 1, Ústí nad Labem - Střekov

Václav Krahulík - klavír a host

13.10.2019 od 17:00 hodin
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE, Bílinská 110/3, Ústí nad Labem

gregoriánský chorál a zpěvy rané polyfonie

14.10.2019 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
komedie, při které se smějí diváci bez rozdílu věku
18.10.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. MFK Chrudim
18.10.2019 od 19:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
tradiční festival známý svojí kvalitní hudbou a zvukem; více zde
19.10.2019
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
51. ročník grand prix v karate; více zde
19.10.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Benátky nad Jizerou