Kalendář akcí

Přehled akcí - od 18.11.2019 do 18.12.2019

30.10.2019 - 18.12.2019
UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ, Pasteurova 1, Ústí n.L.
oslavy s námi 30. výročí 17. listopadu 1989 v Ústí nad Labem; více o programu zde
20.11.2019 - 22.11.2019
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
52. ročník mezinárodní klavírní soutěže pro mladé klavíristy; více zde
01.12.2019 - 23.12.2019
LIDICKÉ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem

každý den bohatý doprovodný program; více na usteckevanoce.czFB Ústecké Vánoce 

19.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
ústečtí autoři přečtou, zahrají i zazpívají
19.11.2019 od 19:30 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

komorní hra; účinkují: Jana Krausová a Karel Roden; představení v rámci XII. Ústecké forbíny; více zde

19.11.2019 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert zpěváka, skladatele a hráče na klávesové nástroje; více zde 
20.11.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Havířov
21.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
džemování na rozličné hudební nástroje s hudební skupinou JakToPřijde
22.11.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. FC Slavoj Vyšehrad
22.11.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše

SLUNETA Ústí nad Labem vs. NH Ostrava

22.11.2019 od 18:00 hodin
Alternativní prostor EXIL, Na Nivách 1375/3, Ústí nad Labem
5. ročník projektu BIG Culture - projektu na podporu klubové scény v Ústí nad Labem, který je letos věnován organizaci Sea Shepherd Czech Republic; více informací a program zde
23.11.2019 od 09:00 hodin
KULTURNÍ DŮM ZÁTIŠÍ - CHABAŘOVICE, Marie Kršňákové 112, Chabařovice
burza rukodělných výrobků; více zde
23.11.2019 od 12:00 hodin
LIDICKÉ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem
zakončení Ústeckých Vánoc s bohatým programem; více zde
25.11.2019 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
známá komedie Františka Ringo Čecha
27.11.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. LHK Jestřábi Prostějov
28.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
džemování na rozličné hudební nástroje s hudební skupinou JakToPřijde
29.11.2019 od 19:00 hodin
VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

vzpomínkový večer kapely, která v 70. a 80. letech určovala směr bluegrassové hudby v naší republice

30.11.2019
ZOO ÚSTÍ NAD LABEM, Drážďanská 454/23, Ústí nad Labem - Krásné Březno
slavnostní rozsvícení vánočního stromu, zpívání koled a další; více zde
30.11.2019 od 09:00 hodin
Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, příspěvková oranizace, Velká Hradební 1025/19 , Ústí nad Labem

tradiční akce pro děti v doprovodu rodičů; více zde

30.11.2019 od 09:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
tradiční předvánoční jarmark plný originálních výrobků a inspirací na dárky; více zde 
30.11.2019 od 10:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.

nabídka čerstvého ovoce z Afriky a Asie, sušeného ovoce, koření ze Zanzibaru, kávy, čokolády aj.; více zde

30.11.2019 od 15:30 hodin
MO ÚSTÍ NAD LABEM - STŘEKOV, Ústí nad Labem
rozsvícení vánočního stromu; hudební vystoupení dětí a Moniky Absolonové; Mikuláš, anděl a čerti
30.11.2019 od 19:00 hodin
VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
koncert
30.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
divadelní improvizační show v podání ústeckých herců a neherců
01.12.2019
KOSTEL NANEBEVZETÍ PANNY MARIE, Bílinská 110/3, Ústí nad Labem
hudební setkání; komponovaný pořad tenora Davida Uličníka a zpěváka, klavíristy a skladatele Jiřího Škorpíka
01.12.2019 od 16:00 hodin
LIDICKÉ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem
zahájení Ústeckých Vánoc s bohatým programem - slavnostní rozsvícení vánočního stromu, adventní ohňostroj, host: Jiří Korn; více zde
01.12.2019 od 16:00 hodin
MO ÚSTÍ NAD LABEM - SEVERNÍ TERASA, Stavbařů 2823/2, Ústí nad Labem

slavnostní rozsvícení vánočního stromu v Centrálním parku na Severní Terase; více zde

01.12.2019 od 17:00 hodin
PIVOVAR HOTEL NA RYCHTĚ, Klášterní 75/9, Ústí nad Labem
5. ročník adventního nočního charitativního běhu; více zde
02.12.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. SK Kadaň
02.12.2019 od 19:00 hodin
ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY, Winstona Churchilla 2022/10, Ústí nad Labem

promítání fotografií, film; více zde

02.12.2019 od 19:30 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
nejznámějšího českého folkového a trampského písničkáře; více zde
03.12.2019 od 17:30 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov

muzikál na ledě; více zde

04.12.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Stadion Litoměřice
05.12.2019 od 12:00 hodin
Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, příspěvková oranizace, Velká Hradební 1025/19 , Ústí nad Labem
nadílka, spousta soutěží, her a úkolů; více zde
05.12.2019 od 15:45 hodin
Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s., Revoluční 26, Ústí nad Labem

pekelná jízda s Mikulášem, čertem a Andělem

05.12.2019 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert
06.12.2019 od 16:00 hodin
MAGISTRÁT MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM - CESTOVNÍ RUCH, Velká Hradební 2336/8, Ústí nad Labem

soutěž o sérii knih Jiřího Svobody, každý účastník obdrží dárek; sraz v Informačním středisku na Mírovém náměstí

06.12.2019 od 18:00 hodin
HOSTINEC POD KAŠTANY, 5. května 29, Ústí nad Labem
živá hudba, občerstvení, dobrá nálada a další; více zde
07.12.2019
KOSTEL NAROZENÍ PANNY MARIE V CHABAŘOVICÍCH , Chabařovice
slavnostní zahájení výstavy s doprovodným programem
08.12.2019 od 17:30 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
sladké překvapení od Mikuláše, Čerta a Anděla pro všechny, zábava s Dlouhonohými skřítky
08.12.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem vs. egoé Basket Brno
09.12.2019
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

koncert

13.12.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. TJ Slovan Havířov; více zde
14.12.2019 od 10:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
zoo trhy - prodej akvarijních a terarijních zvířat, ptactva a mnoho jiného
14.12.2019 od 16:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

pohádka pro děti Sváťova dividla

14.12.2019 od 16:30 hodin
OBEC BRNÁ, Ústí nad Labem
soutěž o nejlepší vánočku a vánoční cukroví
14.12.2019 od 19:30 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
tradiční benefiční koncert; více zde
15.12.2019 od 16:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
3. Vánoční koncert dětského pěveckého sboru DDM
15.12.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem vs. Kingspan Královští Sokoli
16.12.2019 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
Zábavná improvizační show Michala Suchánka, Richarda Genzera, Michala Novotného, Igora Chmely, Mariana Čurka a Dalibora Gondíka; více zde
16.12.2019 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

zábavná improvizační show; více zde

17.12.2019 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
ojedinělý hudebník textař a poeta se vrací na koncertní podia; více zde
18.12.2019 od 19:00 hodin
CHRÁM APOŠTOLA PAVLA (ČERVENÝ KOSTEL), Horova 1389/12, Ústí nad Labem
mše pro orchestr, sbor, sóla a zvony; autor: Jiří Pavlica