Úspěšná boxerka byla oceněna radním

29.11.2023
Radní Jiří Horák, v jehož gesci je sport, předal na magistrátu ocenění úspěšné boxerce. Daniele Fialové pogratuloval k prvnímu místu na Mistrovství České republiky v boxu v kategorii žen do 80 kilogramů.

Na nedávném Mistrovství České republiky mužů a žen v boxu měl zastoupení také Sportovní klub policie Sever. V kategorii do 80 kilogramů se představila Daniela Fialová. Semifinálovou soupeřkou byla Karolína Kovářová z Olomouce. Členka SKP Sever zvítězila 5:0 na body, a tak postoupila do finále.

Poslední soupeřkou Fialové byla Romana Herenčáková z Olomouce. Fialová odboxovala ve finále povedený duel, protivnice však byla ve třetím kole diskvalifikovaná kvůli nedodržení pravidel. Daniela Fialová se stala v rámci SKP Sever historicky první ženskou mistryní České republiky v boxu.

Radní Horák poděkoval sportovkyni za vzornou reprezentaci města Ústí nad Labem na celorepublikové akci.