Kalendář sportovních akcí

Přehled akcí - od 18.10.2019 do 18.11.2019

02.11.2019 - 03.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše

tradiční taneční festival; v programu se konají národní i mezinárodní šampionáty v tanečním sportu (WDSF PD World DanceSport Championship Showdance Latin, mistrovství ČR v taneční sportu - Showdance, formace a senioři ve standardních a latinskoamerických tancích, soutěže světového tanečního žebříčku WDSF v kategoriích junioři, mládež a dospělí; sobotní galavečer moderuje: Jan Čenský a Kamila Tománková


detailní informace a předprodej vstupenek na mtf-usti.cz

18.10.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. MFK Chrudim
19.10.2019
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
51. ročník grand prix v karate; více zde
19.10.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Benátky nad Jizerou
19.10.2019 od 17:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. Z.F.K. AQM Petrovice; více zde
21.10.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. HC Slavia Praha
26.10.2019
Ústecká VitaSport liga, Ústí nad Labem
6. ústecký VitaSport maraton (a půlmaraton + pětka); více zde
26.10.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. ČEZ Motor České Budějovice
27.10.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem vs. USK Praha
28.10.2019 od 18:30 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice; více zde
01.11.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. FC Hradec Králové
02.11.2019 od 13:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
fitnes soutěž, sportovní show
02.11.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. Piráti Chomutov
03.11.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše

SLUNETA Ústí nad Labem vs. DEKSTONE Tuři Svitavy

10.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. Kanonýři Kladno; více zde
13.11.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem vs. BK ARMEX Děčín
16.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. HEROS Florbal Chomutov; více zde 
16.11.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. VHK ROBE Vsetín
17.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. Florbal Exelsior Havířov; více zde