Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

21. červen 2018

Peníze pro premiéru Severočeského divadla

Návrh vedení města na finanční podporu ve výši 400 tisíc korun na zajištění divadelního představení Bedřicha Smetany Libuše schválilo zastupitelstvo.
 
20. červen 2018

Zastupitelé schválili závěrečný účet města

Závěrečný účet hospodaření města a účetní závěrku Ústí nad Labem schválili zastupitele města. Hospodaření statutárního města skončilo s přebytkem.
 
19. červen 2018

Skládka ze Sklářské ulice konečně zmizí

Úklid rozsáhlé skládky odpadků ve vnitrobloku ve Sklářské ulici v Předlicích začal. Iniciovali ho místní romští starousedlíci a pomoc s odvozem a uložením odpadu zajistilo město.
 
19. červen 2018

Energie pomáhá zprovozní stacionární defibrilátor

Akce Skákejme pro zdravé srdce je opět zaměřena na pohyb pro děti. Uskuteční se ve čtvrtek 21. června od 9.00 do 11.00 v Domě kultury. Nad akcí převzala záštitu primátorka Věra Nechybová.
 
19. červen 2018

Aktuality z natáčení seriálu RAPL 2

Interaktivní mapa dopravních uzavírek, omezení a objízdných tras, fotografie z natáčení a další aktuální informace od filmařského týmu.
 
18. červen 2018

Ministryně Němcová se informovala o řešení ubytoven

Další koordinační schůzku k řešení situace obyvatel rušených ubytoven vedla na magistrátě primátorka Věra Nechybová. Jednání se zúčastnila ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

PŘEJÍT NA MAPY V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat