Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

27. únor 2017

Nová mapová aplikace územně analytických podkladů

V rámci pořízení 4. úplné aktualizace územně analytických podkladů (dále ÚAP) na konci roku 2016 připravilo oddělení GIS magistrátu města Ústí nad Labem novou dynamickou mapovou aplikaci pro veřejnost, která nahrazuje tu původní z roku 2014. Aplikace zobrazuje ÚAP pro celý okres Ústí nad Labem.
 
24. únor 2017

Elektronický zápis do základních škol

V letošním roce bude nově probíhat zápis do základních škol elektronicky. Tento systém zjednoduší průběh zápisu jak pro rodiče, tak pro ředitele základních škol.
 
24. únor 2017

Vedení města zajistí kvalitní jarní úklid

S ohledem na nezvyklé oteplení v průběhu zimního období se odhalil ve městě nepořádek skrytý doposud ve sněhové pokrývce. Proto vedení města uložilo odboru dopravy a majetku, aby byl proveden důkladný jarní úklid nad běžný rámec plánovaných úklidových akcí.
 
23. únor 2017

Ústí nad Labem se stalo severočeským Městem pro byznys

Ústecká radnice má pro podnikatele dveře otevřené.
 
16. únor 2017

Město se připojí ke kampani „Rozsviťme do zlata“

Symbolickým nasvícením Větruše se Zdravé město Ústí nad Labem propojuje do osvětové akce ke Dni dětské onkologie. Akce se uskuteční v sobotu 18. února 2017.
 
15. únor 2017

Soutěžní kvíz zná své vítěze

Týdenní soutěžní kvíz, který připravilo oddělení cestovního ruchu jako upozornění na plánované zahájení turistické sezóny 2017, zná své vítěze.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

PŘEJÍT NA MAPY V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat