Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

18. červen 2018

Ministryně Němcová se informovala o řešení ubytoven

Další koordinační schůzku k řešení situace obyvatel rušených ubytoven vedla na magistrátě primátorka Věra Nechybová. Jednání se zúčastnila ministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová.
 
18. červen 2018

Zastupitelé rozhodnou o koupi bývalého rektorátu UJEP

Koupi bývalého rektorátu Univerzity J.E. Purkyně v Hoření ulici doporučila zastupitelům rada města. Objekt by pomohl řešit nedostatek míst v domovech pro seniory.
 
15. červen 2018

Den s policií bude u zimního stadionu

Nejen pro děti připravili ústečtí policisté svůj den. Uskuteční se ve čtvrtek 21. června od 8.00 do 11.30 na parkovišti u zimního stadionu.
 
13. červen 2018

Velvyslankyně Kanady navštívila Ústí nad Labem

Velvyslankyně Kanady Barbara C. Richardson s doprovodem navštívila ve středu Ústí nad Labem. Setkala se s primátorkou Věrou Nechybovou a jejím náměstkem Pavlem Dufkem.
 
13. červen 2018

Květinové pyramidy už jsou na náměstí

Nové květinové pyramidy rozmístili pracovníci dodavatelské firmy v centru města. Pyramidy oživí Mírové náměstí a prostor před hlavním nádražím ČD.
 
12. červen 2018

Řidičské průkazy budou s digitální fotografií a podpisem

Digitální fotografii a podpis budou obsahovat nové řidičské průkazy vydávané od července letošního roku. Připraveny jsou i další změny.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat