Statutární město Ústí nad Labem

Aktuálně

23. únor 2018

Nové zkušenosti z testování bezpilotních aut

S testováním autonomních autobusů se v Berlíně seznámili náměstek ústecké primátorky Pavel Dufek a ředitel Inovačního centra Ústeckého kraje Tomáš Siviček.
 
22. únor 2018

Podpora kulturním akcím městských obvodů

Rada města schválila neinvestiční dotace všem městským obvodům, celkem 1,4 mil. Kč. Každý městský obvod obdržel 300 000 korun.
 
22. únor 2018

Úpravy Burianovy a Marvanovy ulice budou pokračovat

Na kvalitu prací při úpravách vozovky v Marvanově a Burianově ulici na Severní Terase si stěžoval primátorce místní občan Václav Ouředník. Věra Nechybová tam vyjela na místní šetření.
 
21. únor 2018

Městská policie učí žáky právnímu vědomí

V projektech prevence kriminality pokračuje Městská policie v Ústí nad Labem. Na ZŠ Elišky Krásnohorské připravili pro děti výklad o právním vědomí
 
20. únor 2018

Sportovkyní roku Ústecka je Fabiana Bytyqi

Mistryně světa a Evropy v boxu Fabiana Bytyqi byla vyhlášena sportovkyní roku Ústecka roku 2017. Cenu, kterou získala v anketě Ústeckého Deníku, ji předala primátorka Věra Nechybová.
 
20. únor 2018

Program pro poskytování víceletých grantů v kultuře

Program pro poskytování víceletých grantů v oblasti kultury z rozpočtu statutárního města Ústí nad Labem v letech 2019-2020 schválili radní města.
 
Další aktuality

Mapy pro veřejnost

Přejít na mapy V této sekci máte k dispozici dynamické mapy, v nichž si můžete prohlížet jednotlivé mapové vrstvy, nebo vyhledávat potřebné údaje, jako jsou např. parcely, územní plány a mnoho dalších.
 

Možná vás bude zajímat