Kultura

Přehled akcí - od 18.1.2017 do 18.2.2017

18.01.2017 od 16:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
četba pohádek s návaznými aktivitami na pohádkové příběhy
18.01.2017 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
čtvrté pokračování populárně-naučného cyklu o Bibli; přednášející: Mgr. Michaela Kajlíková
18.01.2017 od 19:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
příběhy věcí a jejich majitelů; scénické čtení
18.01.2017 od 20:00 hodin
CAFÉ MAX, Pivovarská 1938/3, Ústí nad Labem
přednáška
19.01.2017 od 17:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
vernisáž výstavy o německé architektuře druhé poloviny 19. století na našem území
19.01.2017 od 17:00 hodin
MĚSTSKÁ KNIHOVNA TRMICE, Zámecká 189/12, Trmice
beseda ke knize Příběh psaný do vody
19.01.2017 od 18:00 hodin
FOKUS KAFE (dříve BÁRKA), Prokopa Diviše 1605/5, Ústí nad Labem
film; USA, Itálie, 2015, 116 min
19.01.2017 od 20:00 hodin
CAFÉ MAX, Pivovarská 1938/3, Ústí nad Labem
Jan Civín uvede britskou komedii
20.01.2017 od 18:30 hodin
SIA CENTRUM, Gagarinova 19, Ústí nad Labem
pyžamotéka, pohádka, hry a soutěže
20.01.2017 od 22:00 hodin
CAFÉ MAX, Pivovarská 1938/3, Ústí nad Labem
jazz, funk, soul, groove, swing a latina
21.01.2017
KULTURNÍ DŮM TELNICE, Telnice 168E, Telnice
21.01.2017 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

k tanci a poslechu K.L.M., bohatá zvěřinová tombola

21.01.2017 od 20:00 hodin
HOSPŮDKA KRÁLOVKA, Králova Výšina 1477/5, Ústí nad Labem
koncert
21.01.2017 od 20:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
rekonstrukce dějinné události; inscenované čtení
21.01.2017 od 20:00 hodin
APOLLO MUSIC CLUB, Důlce 3092/74, Ústí nad Labem
klasická diskotéka s hudbou ze 70´- 90´let; tombola
22.01.2017 od 16:00 hodin
MO ÚSTÍ NAD LABEM - SEVERNÍ TERASA, Stavbařů 2823/2, Ústí nad Labem
bruslení na zamrzlé Laguně, soutěže o ceny, maškarní diskotéka na bruslích a další
23.01.2017 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
zajímavými místy naší vlasti provede cestovatel Jaroslav Boháč
23.01.2017 od 19:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
hra
23.01.2017 od 20:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
hraní na rozličné hudební nástroje
24.01.2017 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem

Zdeněk Balcar čte Dekameron

25.01.2017 od 18:00 hodin
ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY, Winstona Churchilla 2022/10, Ústí nad Labem

přednáška

25.01.2017 od 19:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
Severočeské divadlo ve spolupráci s Konzervatoří v Teplicích představuje mladé sólisty: sopranistku Michaelu Steklou, klavíristku Janu Pochobradskou, flétnistku Pavlu Suchou a klarinetisty Kateřinu Škardovou a Jana Musila
25.01.2017 od 19:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
příběh dvou policajtů Jarina a Rudy
25.01.2017 od 20:00 hodin
CAFÉ MAX, Pivovarská 1938/3, Ústí nad Labem
vědomostní soutěž
26.01.2017 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
ostrov neobyčejných krás představí Hanka Tomsová
26.01.2017 od 18:00 hodin
FOKUS KAFE (dříve BÁRKA), Prokopa Diviše 1605/5, Ústí nad Labem
film; Itálie, 2016, 116 min
26.01.2017 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
promítání s vyprávěním Jiřího Magasanika
26.01.2017 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.

koncert brněnských folkových legend

27.01.2017 od 17:00 hodin
SIA CENTRUM, Gagarinova 19, Ústí nad Labem
kosmetické poradenství, příprava pleti před líčením a jiné tipy
27.01.2017 od 21:00 hodin
CAFÉ MAX, Pivovarská 1938/3, Ústí nad Labem
funk, soul, latin, disco, groove
28.01.2017
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
jubilejní 20. ročník; vystoupí: orchestr Severočeského divadla, orchestr Bonus, Junior band, skupina Fonotest, HANA ZAGOROVÁ, Monika Sommerová (Fantom opery), balet Severočeského divadla, "Jiří Schelinger", oldies disko V. Sucheviče; uvede: Vladimír Hron
28.01.2017 od 08:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
vycházka ve spolupráci s Českou společností ornitologickou v rámci oslav Světového dne mokřadů
29.01.2017 od 17:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
hra o tom, že všichni dospělí byli kdysi dětmi, i když většina z nich už na to zapomněla
30.01.2017 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
cestovatel Šebestián Šulc ukáže krásu kanadských národních parků
30.01.2017 od 20:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem

hraní na rozličné hudební nástroje

30.01.2017 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert
31.01.2017 od 17:00 hodin
GALERIE OKO, Veleslavínova 3108/14 (Dům Techniky - přízemí), Ústí nad Labem - Skřivánek
vernisáž výstavy dvou ústeckých autorů ukáže fotografie skoro z celého světa;  autoři: Zdeněk Fišer, Miroslav Habr
02.02.2017 od 18:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
koncert
03.02.2017 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert
04.02.2017 od 19:00 hodin
ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY, Winstona Churchilla 2022/10, Ústí nad Labem
04.02.2017 od 19:00 hodin
KULTURNÍ DŮM TISÁ, Tisá 205, Tisá

tradiční setkání horolezců a jejich přátel

04.02.2017 od 20:00 hodin
KULTURNÍ DŮM CHLUMEC, Muchova 267, Ústí n. L.
k poslechu a tanci zahraje Brass Bombers
05.02.2017 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
naprosto volné pokračování kultovní hry Monology Vagíny, tentokrát o těle celém..., pořádá agentura Mamut Agency - více na ksul.cz
08.02.2017 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
dramatická opera
09.02.2017 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
balet; taneční pohádka - příběh o obětavé lásce
09.02.2017 od 19:30 hodin
HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
stand up comedy - sólové výstupy bavičů, vystoupí: Petr Vydra, Arnošt Frauenberg, Jakub Žižka, Lukáš Pavlásek
09.02.2017 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert
10.02.2017 od 16:30 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
soutěž amatérských filmů všech kategorií s mezinárodní účastí
10.02.2017 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
opereta
11.02.2017
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
kompletní uvedení tří drsných příběhů plných černého humoru z dílny v současnosti nejpopulárnějšího britského dramatika na prknech Činoherního studia v jeden den
11.02.2017 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
tradiční ples s netradičním zahájením, tradičně ve třech sálech Domu kultury s bohatým programem; vystoupí Lou Bega, No Name, Tereza Kerndlová, Marta Jandová a další
12.02.2017 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
návrat ke krásám prostého života na panenském venkově v poutavém příběhu 
13.02.2017 od 19:00 hodin
HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

večer, kde se představí lidé, kteří něco dokázali, ale cestou k úspěchu také něco nebo dokonce dost věcí pokazili; po skončení after party s DJ

16.02.2017 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert
17.02.2017 od 18:30 hodin
SIA CENTRUM, Gagarinova 19, Ústí nad Labem

pyžamotéka, pohádka, hry a soutěže

17.02.2017 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
balet
17.02.2017 od 20:00 hodin
KULTURNÍ DŮM ZÁTIŠÍ - CHABAŘOVICE, Marie Kršňákové 112, Chabařovice
ples
18.02.2017
KULTURNÍ DŮM TELNICE, Telnice 168E, Telnice
18.02.2017 od 15:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
uvede Docela velké divadlo; na motivy pohádky Ondřeje Sekory a Jany Galinové
18.02.2017 od 17:00 hodin
MĚSTO CHLUMEC, Krušnohorská 39, Chlumec
vzpomínková akce k uctění památky 891. výročí Bitvy r. 1126
18.02.2017 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
18.02.2017 od 20:00 hodin
KULTURNÍ DŮM CHLUMEC, Muchova 267, Ústí n. L.
k tanci a poslechu zahraje skupina WINDIBAND