Test předřazené SD

Přehled akcí - Vyhledat text "severočeské divadlo"

17.04.2016 - od 17:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
patří k nejslavnějším skladbám ruské hudební klasiky (Alexandr Porfirjevič Borodin, Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov) – součást opery Kníže Igor - tentokrát samostatně - info: operabalet.cz Severočeské divadlo Ústí nad Labem
19.04.2016 - od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
koncert - Ondřej Havelka & Melody Makers (melodymakers.cz) Ondrej Havelka and his Melody Makers - info: melodymakers.cz a operabalet.cz Severočeské divadlo Ústí nad Labem
31.08.2016 od 17:00 hodin
KOSTELNÍ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem
25.01.2017 od 19:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
Severočeské divadlo ve spolupráci s Konzervatoří v Teplicích představuje mladé sólisty: sopranistku Michaelu Steklou, klavíristku Janu Pochobradskou, flétnistku Pavlu Suchou a klarinetisty Kateřinu Škardovou a Jana Musila

Přehled akcí - od 26.3.2019 do 26.4.2019

30.03.2019 - 31.03.2019
SK Judo Vyhlídka Ústí nad Labem, Kekulova 972/34a, Ústí nad Labem - Klíše
soutěž mladých judistů
04.04.2019 - 05.04.2019
VILA SEBUZÍN, Sebuzín 115, Ústí nad Labem

kurz o možnosti, jak podpořit činnost lymfatického systému

06.04.2019 - 07.04.2019
VILA SEBUZÍN, Sebuzín 115, Ústí nad Labem
tipy pro fyzickou a psychickou pohodu z pohledu lékaře
26.03.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
v podání skupiny Kelt; vstupné dobrovolné
27.03.2019 od 16:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem

možnost vytvořit  si obličejové masky svých oblíbených hrdinů; pro děti od 3 let

27.03.2019 od 17:00 hodin
MO ÚSTÍ NAD LABEM - STŘEKOV, Ústí nad Labem
setkání k novinkám v dotačním programu Nová zelená úsporám a programu Dešťovka
27.03.2019 od 18:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
soubor energetických cvičení posilňujících nejen tělo a ženské orgány, ale i ženskou duši; rezervace nutná
28.03.2019 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
cestopisná beseda
28.03.2019 od 20:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
džemování na rozličné hudební nástroje se skupinou JakToPřijde
29.03.2019
HAVANA MUSIC CLUB, Velká hradební 26/78, Ústí nad Labem

oslava prvních narozenin

29.03.2019 od 18:30 hodin
SIA CENTRUM, Gagarinova 19, Ústí nad Labem

hry a soutěže, pyžamotéka, pohádka

29.03.2019 od 20:00 hodin
PROSTOR POD MARIÁNSKOU SKÁLOU (bývalá Řecká restaurace), ul. Hrnčířská, Ústí nad Labem

k tanci zahraje kapela Riviera; přehlídka svatebních a plesových šatů, taneční vystoupení, fotokoutek a tombola

29.03.2019 od 20:00 hodin
DOMA - Music Pub, Masarykova 3125/18, Ústí nad Labem

plzeňská kapela Mandrage po dlouhé době zpět do klubů

30.03.2019
Ústecká VitaSport liga, Ústí nad Labem
4. ročník silničního maratonu; více informací a propozice zde
30.03.2019 od 09:30 hodin
Gymnastický sportovní klub Ústí nad Labem z.s., V Osadě 274/6, Ústí nad Labem
29. ročník závodu v moderní gymnastice; místo závodu: Sportovní hala PF UJEP, ul. Resslova, UL
30.03.2019 od 18:00 hodin
MarVaKLUB, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem - Krásné Březno

rockový koncert kapel THE RUMBLE OF SKULLS (UL), LAST REBEL (KRUPKA) a LABE (UL)

30.03.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
úspěšná divadelní improvizační show ústeckých herců
30.03.2019 od 20:00 hodin
OBEC BRNÁ, Ústí nad Labem

k tanci a poslechu zahraje kapela O.L.I.

31.03.2019
RESTAURACE U BECKŮ, Dubice 71, Ústí nad Labem
tradiční běžecký závod
31.03.2019 od 09:30 hodin
Gymnastický sportovní klub Ústí nad Labem z.s., V Osadě 274/6, Ústí nad Labem

závod v moderní gymnastice; místo závodu: Sportovní hala PF UJEP, ul. Resslova, UL

01.04.2019 od 17:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. SK Dynamo Č. Budějovice
01.04.2019 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem

účinkují: Alan Novotný, Tomáš Drápela a Pavel Oubram

03.04.2019 od 16:30 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
koncert; host: pěvecké uskupení „Panoptikum“ (sbormistryně Jana Honců)
03.04.2019 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem

vernisáž amatérské ilustrátorky a spisovatelky Anežky Markové

04.04.2019 od 18:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
cestopisná beseda
06.04.2019
ZÁKLADNÍ KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE č. 155 BUKOV , Ústí nad Labem
obranářský závod v kategoriích ZZO, ZM, ZVV1, ZVV2 a kompletní závod v kategoriích ZMT, T1, OPT1 v rozsahu zkušebního řádu, při splnění bodového limitu se zápisem zkoušky
06.04.2019 od 09:00 hodin
MAGISTRÁT MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Velká Hradební 2336/8, Ústí nad Labem
pravidelný organizovaný úklid v rámci akce Ukliďme Česko; sraz: Mariánská skála na Doběticích
06.04.2019 od 19:00 hodin
DOMA - Music Pub, Masarykova 3125/18, Ústí nad Labem

turné k nové desce a sraz ústecké pobočky svazu českých bohémů v jednom se odehraje 6. dubna v klubu Doma

08.04.2019 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem

beseda s hercem, šansoniérem a filmovým historikem Jiřím Bartoněm, jedním z autorů nedávno vydané publikace Velká kniha herců první republiky a protektorátu

09.04.2019 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
cestopisná beseda s Petrem Blahušem
10.04.2019 od 18:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
cestopisná beseda
11.04.2019 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

koncert; host: Petr Němec

12.04.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. 1. SK Prostějov
12.04.2019 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
nejvyhledávanější pánská striptýzová skupina opět v UL
12.04.2019 od 20:00 hodin
MO ÚSTÍ NAD LABEM - SEVERNÍ TERASA, Stavbařů 2823/2, Ústí nad Labem
k tanci a poslechu zahraje kapela Brass Bombers, vystoupí děti z taneční školy Freedom a Základní školy Mírová; bohatá tombola, světelná show, půlnoční překvapení; místo: Kulturní sál Horizont
14.04.2019 od 14:30 hodin
MO ÚSTÍ NAD LABEM - SEVERNÍ TERASA, Stavbařů 2823/2, Ústí nad Labem

odpoledne plné zábavy a sportu - to jsou závody kočárků ve sportovní chůzi; doprovodný program 

16.04.2019 od 16:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

představení plánu mobility; workshop na tvorbu společné vize dopravy a mobility města pro rok 2030+

17.04.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. 1.SC Znojmo FK
20.04.2019 od 11:00 hodin
AREÁL LETNÍHO KINA - Ústí nad Labem, Winstona Churchilla, Ústí nad Labem

bohatý program

26.04.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. FK Pardubice