Kalendář akcí

Přehled akcí - od 9.11.2019 do 23.11.2019

30.10.2019 - 18.12.2019
UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ, Pasteurova 1, Ústí n.L.
oslavy s námi 30. výročí 17. listopadu 1989 v Ústí nad Labem; více o programu zde
09.11.2019 - 10.11.2019
BC LakoPlast Trmice spolek, Nerudova 880/6, Trmice
mistrovství ČR v karambolu - na velkém stole, disciplína jednoband
15.11.2019 - 17.11.2019
VEŘEJNÝ SÁL HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem

čtvrtý ročník festivalu ilustrace a komiksu; více zde

20.11.2019 - 22.11.2019
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
52. ročník mezinárodní klavírní soutěže pro mladé klavíristy; více zde
22.11.2019 - 24.11.2019
KČT Loko Teplice, Trnovanská 1530/6, Teplice
31. ročník dálkových pochodů jako rozloučení s turistickým rokem 2019
09.11.2019 od 10:30 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem

představení pro děti; Michal v Mazlíčcích představí svoje miláčky ze zvířecí říše; více zde

09.11.2019 od 18:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
závěrečný koncert 21. ročníku festivalu na české straně; více informací zde
10.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. Kanonýři Kladno; více zde
10.11.2019 od 10:00 hodin
JEZERO MILADA, Ústí nad Labem

zábava pro velké i malé; více zde

10.11.2019 od 15:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
nové představení, ve kterém se tentokrát Štístko a Poupěnka společně s broučky dostanou do pohádkového lesa; více zde
11.11.2019 od 10:00 hodin
LIDICKÉ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem

slavnosti Svatomartinských vín; více zde

11.11.2019 od 20:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem

kniha autora Benoît Duteurtre, účinkují: Petra Bučková a Lukáš Hejlík

12.11.2019 od 17:30 hodin
UNIVERZITA J. E. PURKYNĚ, Pasteurova 1, Ústí n.L.
veřejná debata s odborníky
12.11.2019 od 19:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov

koncert

12.11.2019 od 19:30 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert spojený s křestem zpěvníku; více zde 
13.11.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem vs. BK ARMEX Děčín
14.11.2019 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
bláznivá komedie kontroverzního francouzského autora, která v současné době slaví v Paříži velké úspěchy
14.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
džemování na rozličné hudební nástroje s hudební skupinou TakToPřijde
16.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. HEROS Florbal Chomutov; více zde 
16.11.2019 od 10:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem

zábavný dětský program plný her a soutěží ve společnosti lidí a zvířat doby kamenné

16.11.2019 od 16:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. VHK ROBE Vsetín
16.11.2019 od 16:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

pohádka Sváťova dividla; více zde

16.11.2019 od 18:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

hořko-sladká komedie o tom, jak si udržet živé manželství; účinkují: Simona Stašová, Michal Dlouhý

17.11.2019
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem

druhý ústecký swap; více zde

17.11.2019
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
Florbal Ústí vs. Florbal Exelsior Havířov; více zde
17.11.2019 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
koncert k výročí 30 let Sametové revoluce
19.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
ústečtí autoři přečtou, zahrají i zazpívají
19.11.2019 od 19:30 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.

komorní hra; účinkují: Jana Krausová a Karel Roden; představení v rámci XII. Ústecké forbíny; více zde

19.11.2019 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert zpěváka, skladatele a hráče na klávesové nástroje; více zde 
20.11.2019 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem vs. AZ Havířov
21.11.2019 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
džemování na rozličné hudební nástroje s hudební skupinou JakToPřijde
22.11.2019 od 18:00 hodin
MĚSTSKÝ STADION, Masarykova 228/780, Ústí nad Labem
FK Ústí nad Labem vs. FC Slavoj Vyšehrad
22.11.2019 od 18:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše

SLUNETA Ústí nad Labem vs. NH Ostrava

22.11.2019 od 18:00 hodin
Alternativní prostor EXIL, Na Nivách 1375/3, Ústí nad Labem
5. ročník projektu BIG Culture - projektu na podporu klubové scény v Ústí nad Labem, který je letos věnován organizaci Sea Shepherd Czech Republic; více informací a program zde
23.11.2019 od 09:00 hodin
KULTURNÍ DŮM ZÁTIŠÍ - CHABAŘOVICE, Marie Kršňákové 112, Chabařovice
burza rukodělných výrobků; více zde
23.11.2019 od 12:00 hodin
LIDICKÉ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem
zakončení Ústeckých Vánoc s bohatým programem; více zde