image

Zimní hala pro beachvolejbal je v provozu

15.11.2019
Město vybudovalo za 3,9 mil. korun novou zimní halu pro beachvolejbal. Slavnostního otevření sportoviště se v pátek zúčastnil primátor Petr Nedvědický a další představitelé.

 

Příznivcům beachvolejbalu je tak k dispozici přetlaková hala o rozměrech 40x32x10 m pro tři hrací plochy na beachvolejbalových kurtech v Beach Aréně Ústí v ulici U Stadionu 2.

„Máme milou příležitost zprovoznit sportovní zařízení, které prodlouží beachvolejbalovou sezónu. I přestože je plážový volejbal poměrně mladý sport, získal si rychle velkou oblibu a v našem městě se mu věnuje stále více lidí. Jsem rád, že se podařilo tento záměr uskutečnit. Přeji sportovcům, ať nová hala slouží ke spokojenosti všech a poskytne mnoho příležitostí ke sportovním zážitkům a dalšímu rozvoji,“ řekl Petr Nedvědický.

Dodavatel všech komponentů haly je společnost TECHTEX. Hala skládající se z čtyřvrstvého opláštění je vybavena moderním systémem vzduchotechniky a vytápění. Součástí díla jsou i skladovací prostory pro uskladnění haly. Zároveň byly realizovány dílčí úpravy, jenž zlepší podmínky provozu a užívání areálu.

Provozovatelem sportoviště je Beach Aréna Ústí.

Otevření haly na plážový volejbal

Otevření haly na plážový volejbal

Otevření haly na plážový volejbal

 

 

Zimní hala pro beachvolejbal je v provozu