ČRO 7. 1. Gabriela Hauptvogelová

08.01.2014
DOTAZ:

Dobrý den,
můžete mi prosím poslat seznam kdy na které ZŠ budou zápisy do 1. tříd? A kolik zhruba se očekává (dle posledních ročníků MŠ), že by mělo přijít dětí?


ODPOVĚĎ:

Očekává se, že k zápisu přijde 1 154 dětí. Jedná se však o odhad, který může být ale ovlivněn migrací.

Zápis do 1. tříd na školní rok 2014/15

1. Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37 město 17.1.2014 14,00-18,00
Mgr. Marek Plch
4. Základní škola Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084/8 Skřivánek 15.1.2014 14,00-18,00
Mgr. Bc. Martin Alinče 16.1.2014 14,00-18,00
6. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277 Brná 17.1.2014 13,00-18,00
Mgr. Libuše Renová
7. Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5 Předlice 28.1.2014 13,00-16,00
Mgr. Bc. Martin Košnar 29.1.2014 13,00-16,00
8. Základní škola Ústí nad Labem, Husova 349/19 Krásné Březno 15.1.2014 13,00- 17,30
Mgr. Jaroslava Pšeničková 16.1.2014 13,00- 17,30
12. Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19 Střekov 15.1.2014 14,00-18,00
Mgr. Pavel Ťupek 16.1.2014 14,00-17,00
14. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6 město 15.1.2014 14,00-18,00
Mgr. Ramona Grohová 16.1.2014 14,00-18,00
22. Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5 Všebořice 18.1.2014 9,00-14,00
Mgr. Jana Linhartová
23. Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2 město 17.1.2014 13,30-17,00
Mgr. Bc. Vlasta Rytířová
26. Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4 Severní Terasa 15.1.2014 14,00-17,00
Mgr. Bc. Kamil Veigend 16.1.2014 14,00-17,00
28. Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4 Stříbrníky 22.1.2014 14,30-18,00
Mgr. Michal Ševcovic 23.1.2014 14,30-18,00
dodatečný zápis 12.2.2014 14,30-18,00
29. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5 Střekov 15.1.2014 14,00-18,00
Mgr. Martin Kolský 16.1.2014 14,00-18,00
30. Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6 Bukov 15.1.2014 14,30-17,00
Mgr. Květoslav Kolařík 16.1.2014 14,30-17,00
31. Základní škola Ústí nad Labem, A. České 702/17 Krásné Březno 17.1.2014 13,00-18,00
Mgr. Radka Janíková
32. Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/5 Vyhlídka 15.1.2014 14,00-17,00
Mgr. Marie Čápová 16.1.2014 13,30-16,30
33. Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A Všebořice 15.1.2014 13,00-18,00
PaedDr. Milan Zelenka 16.1.2014 13,00-18,00
34. Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193 Mojžíř 17.1.2014 13,30-17,30
Mgr. Karel Bendlmajer 18.1.2014 9,00-13,00
35. Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3 Dobětice 15.1.2014 14,00-17,00
Mgr. Václav Pěkný 16.1.2014 14,00-17,00
dodatečný zápis 13.2.2014 14,00-17,00
36. Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150 Neštěmice 17.1.2014 14,00-17,00
Mgr. Olga Poláková 18.1.2014 9,00-11,00