Zápisy dětí do prvních tříd ústeckých škol

16.01.2008
Chcete zapsat dítě do školy? Zde je kompletní přehled škol a termínů.
č. název školy/ ředitel část města zápis  čas
1. Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37 město 18.1.2008 14,00-18,00
Mgr. Jiří Kudrna    
4. Základní škola Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084/8 Skřivánek 23.1.2008 14,00-18,00
Mgr. Václav Kůrka 24.1.2008 14,00-18,00
6. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277 Brná 18.1.2008 13,00-18,00
Mgr. Libuše Rennová    
7. Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5 Předlice 29.1.2008 od 12,00
Mgr. Oldřich Barták 30.1.2008 od 12,00
8. Základní škola Ústí nad Labem, Husova 349/19 Krásné Březno 16.1.2008 13,00-17,30
Mgr. Miloslav Weinert 17.1.2008 13,00-17,30
12. Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19 Střekov 16.1.2008 14,00-18,00
Mgr. Pavel Ťupek 17.1.2008 14,00-17,00
14. Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6 město 17.1.2008 14,00-18,00
Mgr. Ramona Grohová 18.1.2008 14,00-18,00
odloučené pracoviště Vaňov 17.1.2008 14,00-18,00
     
22. Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5 Všebořice 15.1.2008 13,00-18,00
Mgr. Věra Čechurová 16.1.2008 13,00-18,00
23. Základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2 město 18.1.2008 13,30-17,00
Mgr. Vlasta Rytířová    
26. Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4 Severní Terasa 17.1.2008 14,00-17,00
Mgr. Kamil Veigend 18.1.2008 14,00-17,00
28. Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4 Stříbrníky 16.1.2008 14,30-18,30
Mgr. Michal Ševcovic 17.1.2008 14,30-18,30
29. Základní škola a Mateřská škola  Ústí nad Labem, Nová 1432/5 Střekov 16.1.2008 14,00-17,00
Mgr. Martin Kolský 17.1.2008 14,00-17,00
30. Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6 Bukov 15.1.2008 14,00-18,00
Mgr. Miloslav Čechura 17.1.2008 14,00-18,00
31. Základní škola Ústí nad Labem, A. České 702/17 Krásné Březno 15.1.2008 14,00-18,00
Mgr. Radka Janíková 16.1.2008 14,00-18,00
32. Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/5 Vyhlídka 16.1.2008 13,00-17,00
Mgr. Jitka Jirousková 17.1.2008 13,00-17,00
33. Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A Všebořice 15.1.2008 13,00-18,00
Mgr. Jaroslav Chodovský 16.1.2008 13,00-18,00
34. Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193 Mojžíř 18.1.2008 13,30-17,30
Mgr. Karel Bendlmajer 19.1.2008 9,00-11,00
35. Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3 Dobětice 16.1.2008 14,00-17,00
Mgr. Václav Pěkný 17.1.2008 14,00-17,00
36. Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150 Neštěmice 18.1.2008 14,00-17,00
Mgr. Jiří Oprchal 19.1.2008 9,00-10,30
Zápisy dětí do prvních tříd ústeckých škol