Skok na obsah
Česká verzeDeutsche versionEnglish version
Mapa serveruTisk stránkyNapište námNapište nám

Sportovní kluby

home > Život města > Sport > Sportovní kluby

Kalendář akcí

AGILITY - ZKO Chlumec, Chlumec

Kalendář akcí

BASTA JUNIOR, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

BHC Club, Ústí nad Labem

 

Deníky Bohemia triatlon team, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

Diver’s Club Manta Ústí n. L., Ústí n. L.

Kalendář akcí

SPEEDWAY CLUB CHABAŘOVICE, Chabařovice

Kalendář akcí

Sportovní unie okresu Ústí nad Labem, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TANEČNÍ ŠKOLA QUICK, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TS FREEDOM, Rabasova 4

Kalendář akcí

ÚSTÍM NA KOLE, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

ZÁKLADNÍ KYNOLOGICKÁ ORGANIZACE TRMICE , Trmice

 

akademický sport

Kalendář akcí

TENIS KLUB - TK Ústí n. L., o. s., Ústí n. L.

 

asociace sportu pro všechny

 

Český svaz tanečního sportu, Ústí nad Labem

 

atletika

Kalendář akcí

Athletic Club Ústí n. L., o. s., Ústí nad Labem

 

Atletický klub amatérů Stříbrníky, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY , Ústí n. L. - centrum

 

TJ ŘEHLOVICE, Řehlovice

Kalendář akcí

USK VŠEM, Ústí nad Labem

 

badminton

Kalendář akcí

TJ CHEMIČKA - BADMINTON, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ PROBOŠTOV - odd. badmintonu, Proboštov

 

basketbal

Kalendář akcí

BK Skřivánek, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

BK Ústí n.L., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

biatlon

Kalendář akcí

KLUB BIATLONU JÍLOVÉ, Jílové u Děčína

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

 

billiard

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

 

bojová umění

 

A B C - Asijská bojová umění, Ústí nad Labem

 

Aikidoklub Ústí nad Labem, Ústí n. L.

 

EHK Karate Club o.s., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

KARATE KLUB KAMURA-RYU SHOTOKAN, o.s., Ústí n. L.

Kalendář akcí

KARATE KLUB ÚSTÍ N. L., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

ML - ŠKOLA BOJOVÉHO UMĚNÍ, Ústí n. L. - Všebořice

Kalendář akcí

SHOTOKAN KLUB RAJCHERT, Ústí n. L.

Kalendář akcí

SK FIGHT SPORT - o. s. , Ústí n. L.

 

SK Kyonggi kwon, o.s., Ústí nad Labem

 

Taekwondo WTF Koryo Dojang, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TAICHI KUNG-FU SEVERNÍ ČECHY, Ústí n. L.

Kalendář akcí

TJ SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

VYHLÍDKA JUDO, Ústí nad Labem

 

box

Kalendář akcí

Kick Box Fox, Ústí n. L.

Kalendář akcí

SK BARKAS - občanské sdružení, Ústí n. L.

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

 

TJ ŘEHLOVICE, Řehlovice

 

cyklistika

Kalendář akcí

Cyklistický odd. - Slavoj UL, o. s. , Ústí n. L.

 

Cyklistika veteránů, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY , Ústí n. L. - centrum

Kalendář akcí

Fun Bike Team, Ústí n. L.

 

KÚC Bike Sport, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

SK CYKLOTOUR, Ústí n. L. - Krásné Březno

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

 

TJ SOKOL DOLNÍ ZÁLEZLY, Dolní Zálezly

Kalendář akcí

TOP TEN TEAM TEPLICE, Teplice - Řetenice

 

fitness

 

A. S. CENTRUM, Ústí n.L.

Kalendář akcí

AEROBIC JUNIOR CLUB , Ústí n. L.

Kalendář akcí

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY , Ústí n. L. - centrum

 

JÓGA V DENNÍM ŽIVOTĚ - Sdružení v Ústí n. L., Ústí n. L.

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

florbal

Kalendář akcí

FbC Victoria, o. s., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLOVAN CHABAŘOVICE, Chabařovice

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

fotbal

 

FC Přestanov, Přestanov

Kalendář akcí

FK Český lev Neštěmice, Neštěmice

 

FK Chuderov, Ústí nad Labem

 

FK Jiskra velké Březno, Velké Březno

 

FK Malečov, Malečov

Kalendář akcí

FK Ravel Junior, Ústí nad Labem

 

FK Slovan Chabařovice, Ústí nad Labem

 

FK SPARTAK TELNICE, Telnice

Kalendář akcí

FK ÚSTÍ NAD LABEM , Ústí nad Labem

 

FK Všebořice, Ústí nad Labem

 

FK Ypelant Malé Březno, Malé Březno

 

FKA Velké Chvojno, Velké Chvojno

Kalendář akcí

SK Brná, Ústí n.L.

 

SK Hraničář Petrovice, Petrovice

Kalendář akcí

SK Pronako Hostovice, Hostovice

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

 

TJ Božtěšice, Ústí nad Labem

 

TJ ČSAD Libouchec, Libouchec

 

TJ DUBICE, Dubice

 

TJ CHLUMEC, Chlumec

Kalendář akcí

TJ MOJŽÍŘ FK, Mojžíř

 

TJ POVRLY FOTBAL, Povrly

 

TJ PŘEDLICE, Předlice

 

TJ SEBUZÍN, Sebuzín

Kalendář akcí

TJ SKOROTICE, Skorotice

 

TJ SLAVOJ KRÁSNÉ BŘEZNO, Ústí nad Labem

 

TJ SPARTAK TISÁ, Tisá

 

TJ SPARTAK VALTÍŘOV, Valtířov

 

TJ STŘEKOV, Ústí nad Labem - Střekov

Kalendář akcí

TJ SVÁDOV-OLŠINKY, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ VAŇOV, Ústí nad Labem

 

futsal

 

KMK TORNÁDO ÚL, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

házená

Kalendář akcí

HC Severka, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ CHEMIČKA - HÁZENÁ, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SPARTAK, Ústí n.L.

 

hokejbal

Kalendář akcí

Elba club, o. s. Ústí n.L., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

HBC Orlík, Ústí nad Labem

 

HK Chlumec, Chlumec

 

RSHB Sever - HOKEJBAL SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

SK Severka, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SPARTAK, Ústí n.L.

Kalendář akcí

ÚSTECKÝ HOKEJBALOVÝ SVAZ, Ústí n. L.

 

horolezectví

Kalendář akcí

HOROLEZECKÝ ODDÍL SCV CHABAŘOVICE, Chabařovice

Kalendář akcí

HOROLEZECKÝ ODDÍL SPARTAK Ústí n. L., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

HOROLEZECKÝ ODDÍL TJ LOKOMOTIVA TEPLICE, Teplice

Kalendář akcí

HOROLEZECKÝ ODDÍL USK SLAVIE ÚSTÍ N. L., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ LOKOMOTIVA, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SOKOL BĚLÁ, Děčín 10

Kalendář akcí

TJ SPARTAK, Ústí n.L.

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

jachting

Kalendář akcí

TJ CHEMIČKA - JACHTING, Ústí nad Labem

 

TJ NÁMOŘNÍ JACHTING, Církvice

Kalendář akcí

YACHT CLUB TJ CHEMIČKA, Ústí nad Labem

 

jezdectví

Kalendář akcí

JEZDECKÝ KLUB NATURAL, o. s., Ústí n. L. - Slavošov

 

JEZDECKÝ KLUB ROUDNÍKY, Chabařovice-Roudníky 4

Kalendář akcí

TJ TATRAN, Ústí nad Labem

 

judo

 

JUDO ZŠ VELKÉ BŘEZNO, Velké Březno

Kalendář akcí

TJ ČLT Neštěmice, Neštěmice

 

krasobruslení

 

ÚSTECKÝ KRASOBRUSLAŘSKÝ KLUB, Ústí nad Labem

 

kulturistika

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

kuželky

Kalendář akcí

TJ LOKOMOTIVA, Ústí nad Labem

 

TJ RESTAURACE SLAVIE, Ústí nad Labem

 

lední hokej

 

HC Kovohutě Povrly, Povrly

Kalendář akcí

HC Slovan Ústí a.s., Ústí nad Labem

 

letectví

Kalendář akcí

AEROKLUB ÚSTÍ NAD LABEM, Ústí n. L.

Kalendář akcí

RC KLUB CZE 113, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

ÚSTECKÁ LETECKÁ s.r.o., Ústí nad Labem

 

lyžování

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SPARTAK, Ústí n.L.

 

moderní gymnastika

Kalendář akcí

Gymnastický sportovní klub, Ústí nad Labem

 

TJ STADION ÚSTÍ N. L. , Ústí nad Labem

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

nohejbal

 

TJ CHLUMEC, Chlumec

Kalendář akcí

TJ SLOVAN CHABAŘOVICE, Chabařovice

 

orientační běh

Kalendář akcí

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY , Ústí n. L. - centrum

 

ostatní

Kalendář akcí

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY , Ústí n. L. - centrum

Kalendář akcí

Golf Club Libouchec, Libouchec

 

JÓGA NA STŘEKOVĚ, Ústí n. L.

 

KLUB SPORTOVNÍCH POTÁPĚČŮ, Ústí n. L.

Kalendář akcí

Mini-Golf Club, Ústí n. L.

Kalendář akcí

OSA Trmice, Trmice

 

SHARKA - ORIENTÁLNÍ BŘIŠNÍ TANEC

 

SK EVAR Trmice, Trmice

Kalendář akcí

SK Kulečník Ústí n. L., o. s., Ústí nad Labem - Všebořice

Kalendář akcí

SKK KOŠTOV, Trmice

Kalendář akcí

SPORT AGENCY, Ústí n. L.

Kalendář akcí

Sportovně střelecký klub, o. s., Ústí nad Labem

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ KULTURNÍ KOMISE TRMICE, Trmice

Kalendář akcí

TJ ČLT Neštěmice, Neštěmice

Kalendář akcí

TJ LOKOMOTIVA, Ústí nad Labem

 

TJ PŘEDLICE, Předlice

Kalendář akcí

TJ Sever, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLOVAN CHABAŘOVICE, Chabařovice

Kalendář akcí

TJ SPARTAK, Ústí n.L.

 

TJ START KARKO, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

ÚSTECKÝ KLUB KOLOBĚHU, Ústí n. L.

Kalendář akcí

VCC - AMK ČESKÁ BRÁNA V ÚAMK ÚSTÍ N. L., Ústí n. L.

Kalendář akcí

VODNÍ ZÁCHRANNÁ SLUŽBA, Ústí n. L. - Střekov

 

plavání

 

KLUB SPORTOVNÍCH POTÁPĚČŮ, Ústí n. L.

Kalendář akcí

MĚSTSKÝ PLAVECKÝ KLUB, Ústí n. L. - Klíše

Kalendář akcí

PLAVECKÝ AREÁL KLÍŠE, Ústí n. L.

 

Potápěčská záchranná služba, o. s. , Ústí n. L.

Kalendář akcí

SK Spolchemie, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ Chemička, o. s. , UL

 

psí spřežení

Kalendář akcí

MUSHER’S KLUB DĚČÍN, Děčín XX

 

rekreační sport

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

 

TJ CHLUMEC, Chlumec

 

TJ SOKOL DOLNÍ ZÁLEZLY, Dolní Zálezly

 

Sokol

 

TJ SOKOL LIBOUCHEC, Libouchec

Kalendář akcí

TJ SOKOL ÚSTÍ NAD LABEM, Ústí nad Labem

 

stolní tenis

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ ČLT Neštěmice, Neštěmice

Kalendář akcí

TJ SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

 

TJ SOKOL DOLNÍ ZÁLEZLY, Dolní Zálezly

 

TJ START KARKO, Ústí nad Labem

 

TJ VÚAnCH, Ústí nad Labem

 

šachy

 

SK ŠACHY Chlumec, Chlumec

Kalendář akcí

ŠK TJ SPARTAK ÚSTÍ N. L., Ústí n. L.

 

TJ CHLUMEC, Chlumec

Kalendář akcí

TJ LOKOMOTIVA, Ústí nad Labem

 

TJ START KARKO, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SVÁDOV-OLŠINKY, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

ÚSTECKÝ KRAJSKÝ ŠACHOVÝ SVAZ, Ústí nad Labem

 

tenis

 

Tenis club Kraus Jaroslav, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TENIS KLUB - TK Ústí n. L., o. s., Ústí n. L.

 

TJ CHLUMEC, Chlumec

 

TJ JISKRA V. BŘEZNO - TENIS, Velké Březno

 

triatlon

 

Hardbody klub triatlon, Ústí nad Labem

 

turistika

Kalendář akcí

EVROPSKÝ TÝDEN MOBILITY , Ústí n. L. - centrum

Kalendář akcí

KČT KRÁSNÁ LÍPA, Krásná Lípa

Kalendář akcí

KČT LOKÁLKA, Ústí n. L.

Kalendář akcí

KČT LOKO ÚSTÍ NAD LABEM, Ústí n. L.

Kalendář akcí

KČT LOKOMOTIVA MOST, Most

Kalendář akcí

KČT OBLAST ÚSTECKÝ KRAJ, Ústí n. L.

Kalendář akcí

KČT TJ LOKOMOTIVA TEPLICE, Teplice

Kalendář akcí

KČT TJ SPARTAK, Ústí nad Labem

 

KČT VHT SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

KŽT LOKÁLKA, Ústí n. L.

Kalendář akcí

LUŽICKÝ HORSKÝ SPOLEK o. s., Radvanec 3

Kalendář akcí

SDRUŽENÍ V. T. O. M. , Ústí n. L.

Kalendář akcí

SEVERNÍ STOPOU, Dolní Poustevna

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

STANICE MLADÝCH TURISTŮ, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ CHEMIČKA - TURISTIKA, Ústí n. L.

Kalendář akcí

TJ LOKOMOTIVA, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLAVOJ SEVEROTUK, Ústí nad Labem

 

TJ START KARKO, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

 

veslování

Kalendář akcí

TJ CHEMIČKA - VESLOVÁNÍ, Ústí n. L.

 

vodní lyžování

 

SKI klub vodního lyžování, Ústí nad Labem

 

TJ České loděnice, Ústí nad Labem

 

vodní motorismus

 

Klub vodních motoristů, Ústí nad Labem, Brná

 

volejbal

 

ICBV, Ústí nad Labem

 

MIZUNO AMATÉRSKÁ VOLEJBALOVÁ LIGA ÚSTÍ n/L, Ústí nad Labem

 

SK EVAR Trmice, Trmice

Kalendář akcí

SPORTOVNÍ HALA STŘÍBRNÍKY - SKP SEVER, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ ČLT Neštěmice, Neštěmice

 

TJ CHLUMEC, Chlumec

Kalendář akcí

TJ LOKOMOTIVA, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ SLOVAN CHABAŘOVICE, Chabařovice

Kalendář akcí

TJ SPARTAK, Ústí n.L.

 

TJ SPOJE, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

TJ UHLOZBYT, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

USK Slavie, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

VK SLOVAN CHABAŘOVICE, Chabařovice

Kalendář akcí

VK TYGRŮ, Ústí nad Labem

 

VK ZLATÁ 21, Ústí nad Labem

Kalendář akcí

VKM STADION, Ústí nad Labem