Test předřazené SD

Přehled akcí - Vyhledat text "severočeské divadlo"

17.04.2016 - od 17:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
patří k nejslavnějším skladbám ruské hudební klasiky (Alexandr Porfirjevič Borodin, Nikolaj Andrejevič Rimskij-Korsakov) – součást opery Kníže Igor - tentokrát samostatně - info: operabalet.cz Severočeské divadlo Ústí nad Labem
19.04.2016 - od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
koncert - Ondřej Havelka & Melody Makers (melodymakers.cz) Ondrej Havelka and his Melody Makers - info: melodymakers.cz a operabalet.cz Severočeské divadlo Ústí nad Labem
31.08.2016 od 17:00 hodin
KOSTELNÍ NÁMĚSTÍ, Ústí nad Labem
25.01.2017 od 19:00 hodin
MUZEUM MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM, Masarykova 1000/3 - VCHOD PRO VEŘEJNOST Z BRNĚNSKÉ UL., Ústí nad Labem
Severočeské divadlo ve spolupráci s Konzervatoří v Teplicích představuje mladé sólisty: sopranistku Michaelu Steklou, klavíristku Janu Pochobradskou, flétnistku Pavlu Suchou a klarinetisty Kateřinu Škardovou a Jana Musila

Přehled akcí - od 23.2.2018 do 23.3.2018

16.03.2018 od 18:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
oslava životního jubilea profesora Vlastimila Kobrleho, sbormistra a zakladatele Ústeckého dětského sboru
03.03.2018 - 11.03.2018
ZOO ÚSTÍ NAD LABEM, Drážďanská 454/23, Ústí nad Labem - Krásné Březno
soutěž na téma biodiverzita; samoobslužná stanoviště umístěná v pavilonech orangutanů, šelem, exotária a slonince; každý účastník obdrží drobný dárek
23.02.2018 od 09:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
čtvrtý z barevných tematických pátků; čtenáři, kteří navštíví knihovnu a budou mít oblečení či doplňky v červené barvě, se mohou těšit na malou sladkou odměnu
23.02.2018 od 18:00 hodin
KRÁLOVSTVÍ - DĚTI NA HRAD, Větrná 6, Ústí nad Labem
pyžamová párty pro děti
23.02.2018 od 20:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
maškarní ples
24.02.2018
MarVaKLUB, Keplerova 800/56, Ústí nad Labem - Krásné Březno
metalový koncert skupin THE RUMBLE OF SKULLS + STEELFAITH + HILLSIDE
24.02.2018
KULTURNÍ DŮM ZÁTIŠÍ - CHABAŘOVICE, Marie Kršňákové 112, Chabařovice
ples
24.02.2018 od 17:00 hodin
ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY, Winstona Churchilla 2022/10, Ústí nad Labem
přednáška a koncert Aleše "Aldamana" Fuchse
24.02.2018 od 18:00 hodin
ZIMNÍ STADION, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem - Bukov
HC Slovan Ústí nad Labem - HC Frýdek-Místek
24.02.2018 od 19:00 hodin
CAFÉ ALIBI, Mírové náměstí 1/1 (Palác Zdar), Ústí n. L. - centrum
k poslechu i tanci rockové hity skupiny Radegast
24.02.2018 od 19:00 hodin
AREÁL VĚTRUŠE, Fibichova 392/25, Ústí nad Labem 1
bohatá tombola, soutěž o nejoriginálnější kostým a další
24.02.2018 od 19:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
24.02.2018 od 20:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
tradiční ples, tentokrát ve stylu roku 1918
25.02.2018 od 15:00 hodin
HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
drama/komedie; CZ / SK / DK, režie Jan Svěrák, 2017, 111 min
25.02.2018 od 15:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
pohádka pro děti; uvede Divadlo Krapet
25.02.2018 od 17:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
FC Rapid Ústí n.L - FK GMM Jablonec nad Nisou; zápas o 3.místo
25.02.2018 od 19:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
hra o hledání vlastních kořenů pnoucích se přes Berlín, New York a Paříž až do uchvácené Arménie
26.02.2018 od 17:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
v čem se shodují a v čem naopak rozcházejí názory těchto významných reformátorů; přednášející: Ing. Mgr. Jaroslav Pleva
26.02.2018 od 19:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
Irská detektivní gangsterka s ostře nabitými rýči začíná
26.02.2018 od 19:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
koncert
26.02.2018 od 19:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
one man show
26.02.2018 od 20:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
džemování na rozličné hudební nástroje se skupinou JakToPřijde
27.02.2018 od 10:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
Irská detektivní gangsterka s ostře nabitými rýči začíná
27.02.2018 od 19:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
one woman show
27.02.2018 od 19:00 hodin
DOBRÁ ČAJOVNA, Mírové náměstí 18, Ústí nad Labem
Zdeněk Balcar přečte Dobrá znamení (T. Pratchett a N. Gaiman)
27.02.2018 od 19:00 hodin
ČINOHERNÍ STUDIO města Ústí nad Labem, příspěvková organizace, Varšavská 767/7, Ústí nad Labem
hra o hledání vlastních kořenů pnoucích se přes Berlín, New York a Paříž až do uchvácené Arménie
27.02.2018 od 19:30 hodin
HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
drama; USA, režie Sean Baker, 2017, 111 min
27.02.2018 od 20:00 hodin
SEVEROČESKÁ VĚDECKÁ KNIHOVNA (SVK), Winstona Churchilla 1974/3, Ústí nad Labem
scénické čtení z knihy Anny Gavaldy; účinkují: Věra Hollá a Zdeněk Černín
28.02.2018 od 18:00 hodin
HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
zahájení výstavy a tematického okruhu Tvář krajiny
01.03.2018 od 17:00 hodin
CAFÉ ALIBI, Mírové náměstí 1/1 (Palác Zdar), Ústí n. L. - centrum
večer pro seniory s Josefem Zímou
01.03.2018 od 18:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
6. benefiční koncert s názvem „Zpíváme pro Tebe“; pořadatel koncertu: Ústecký dětský sbor UJEP z. s.
01.03.2018 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
originální improvizovaná hudba
02.03.2018 od 19:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
přeložený koncert z října 2017
02.03.2018 od 19:30 hodin
ČAJOVNA U VYSMÁTÝ ŽÁBY, Winstona Churchilla 2022/10, Ústí nad Labem
koncert; legendární plzeňská skupina podruhé v Žábě
02.03.2018 od 20:00 hodin
SPORTCENTRUM SLUNETA, Jateční 1026/18, Ústí nad Labem - Klíše
SLUNETA Ústí nad Labem B - BK Teplice
03.03.2018
KULTURNÍ DŮM ZÁTIŠÍ - CHABAŘOVICE, Marie Kršňákové 112, Chabařovice
ples
03.03.2018 od 10:00 hodin
SKI klub Telnice, Telnice 52, Telnice
veřejný lyžařský závod v obřím slalomu
03.03.2018 od 16:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
klasická loutková pohádka
03.03.2018 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
ples s doprovodným programem nese název ,,VESMÍRNÁ NOC“; k poslechu a tanci zahraje kapela BONIT; pořádá Studentská unie UJEP a Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem
08.03.2018 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
novocirkusové akrobatické vystoupení
08.03.2018 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
vystoupení francouzsko/americké zpěvačky
12.03.2018 od 19:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
situační komedie s detektivní zápletkou
14.03.2018 od 18:00 hodin
SEVEROČESKÉ DIVADLO, Lidické náměstí 10/1710, Ústí nad Labem
8. ročník představení; bohatý program
15.03.2018 od 19:00 hodin
HRANIČÁŘ, Prokopa Diviše 1812/7, Ústí nad Labem
Jaroslav Dušek, Pjér La Š´éz a Zdeněk Konopásek ve světlech Viktora Zborníka za zvuku Martina Duška
16.03.2018 od 19:00 hodin
DOMA - Music Pub, Masarykova 3125/18, Ústí nad Labem
speciální večer s velkou autogramiádou, koncertem, kde zazní nové album i top písničky; na závěr večera "Party by TroubleGang" - DJs
16.03.2018 od 20:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
možnost společně oslavit, i s některými hráči, dvacet let od historického vítězství v hokejovém turnaji století na zimních olympijských hrách v Naganu 1998; bohatý program
17.03.2018
KULTURNÍ DŮM ZÁTIŠÍ - CHABAŘOVICE, Marie Kršňákové 112, Chabařovice
ples
17.03.2018 od 10:00 hodin
Voucherino s.r.o., kreativní workshopy
workshop věnovaný tzv. cardmakingu (tvorba přáníček), tentokrát na téma „Velikonoční přání“;, místo pořádání workshopu ZÁKLADNÍ ŠKOLA Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, 400 01 Ústí nad Labem
17.03.2018 od 20:00 hodin
NÁRODNÍ DŮM, Velká Hradební 33/619, Ústí n. L.
18.03.2018 od 14:00 hodin
DŮM KULTURY MĚSTA ÚSTÍ N. L., Velká Hradební 1025/19, Ústí n. L.
základní kolo celostátní soutěže Dívka Talent 2018
18.03.2018 od 17:00 hodin
OBEC VELKÉ BŘEZNO, Děčínská 211, Velké Březno
oslava svátku v Severočeském divadla v Ústí nad Labem na operetě Ptáčník pro všechny ženy z Velkého Března a Valtířova; doprava zajištěna společným autobusem
20.03.2018 od 18:00 hodin
Dům dětí a mládeže a Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, příspěvková oranizace, Velká Hradební 1025/19 , Ústí nad Labem
komentované promítání fotografií z 19000 km dlouhé cyklovyjížďky z Ústí nad Labem do Japonska a zpět
21.03.2018 od 19:00 hodin
ČESKÝ ROZHLAS SEVER, Na Schodech 10, Ústí n. L.
10. koncert šestého ročníku jedinečného festivalu Hudební setkání
23.03.2018 od 18:00 hodin
KRÁLOVSTVÍ - DĚTI NA HRAD, Větrná 6, Ústí nad Labem
pyžamová párty pro děti