Olga Deeva pozvala delegaci města Ústí nad Labem na 6. Interregionální ekonomické fórum do Vladimíru

Delegace Vladimirské oblasti nejprve navštívila Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně a poté zamířila do Ústeckého kraje. Při zastávce v Ústí nad Labem primátorka Vladimiru pozvala představitele partnerského města Ústí nad Labem na Interregionální ekonomické fórum, které se bude v květnu 2018 ve Vladimiru konat již po šesté. Z rozhovoru primátorek vyplynulo, že při této příležitosti by bylo možné ve Vladimiru představit na malé výstavě současnou podobu města Ústí nad Labem a jeho okolí, a to včetně zajímavých cílů pro turisty. V kulturním programu, který třídenní vladimirské Ekonomické fórum doprovází, by mohl vystoupit malý soubor dětí z Ústí nad Labem. Konkrétní prezentace města Ústí nad Labem ve Vladimíru bude dohodnuta v prvním čtvrtletí roku 2018.

Delegace Vladimírské oblasti, setkání primátorek Vladimíru a Ústí nad Labem 11. 10. 2017