Chcete zapsat dítě do školy?
Dny otevřených dveří
č. | název školy/ ředitel | část města | datum | čas |
1. | Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37 | město | 8.12.2010 14,00 - 17,00 | |
Mgr. Marek Plch | ||||
4. | Základní škola Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084/8 | Skřivánek | 7.12.2010 9,00 - 18,00 | |
Mgr. Martin Alinče | ||||
6. | Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277 | Brná | 11.1.2011 | 13,00-18,00 |
Mgr. Libuše Rennová | ||||
7. | Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5 | Předlice | nepořádají | |
Mgr. Oldřich Barták | nepořádají | |||
8. | Základní škola Ústí nad Labem, Husova 349/19 | Krásné Březno | 2. polovina dubna 2011 | |
Mgr. Miloslav Weinert | ||||
12. | Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19 | Střekov | nepořádají | |
Mgr. Pavel Ťupek | nepořádají | |||
14. | Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6 | město | 13.1.2011 | |
Mgr. Ramona Grohová | ||||
odloučené pracoviště | Vaňov | 21.1.2010 | 14,00-18,00 | |
22. | Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5 | Všebořice | 20.12.2011 8,00-16,00 | |
Mgr. Jana Linhartová | ||||
23. | Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2 | město | 10.12.2010 8,00-14,00 | |
Mgr. Vlasta Rytířová | ||||
26. | Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4 | Severní Terasa | 17.1.2011 | 14,00-17,00 |
Mgr. Kamil Veigend | 18.1.2011 | 14,00-17,00 | ||
28. | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4 | Stříbrníky | 27.1.2011 | 14,30-18,00 |
Mgr. Michal Ševcovic | 28.1.2011 | 14,30-16,30 | ||
29. | Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5 | Střekov | 15.1.2011 9,00-11,00 | |
Mgr. Martin Kolský | ||||
30. | Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6 | Bukov | 15.1.2010 | 14,00-18,00 |
Mgr. Květoslav Kolařík | 18.1.2010 | 14,00-18,00 | ||
31. | Základní škola Ústí nad Labem, A. České 702/17 | Krásné Březno | 8.12.2010 | 15,30-18,00 |
Mgr. Radka Janíková | ||||
32. | Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/5 | Vyhlídka | 18.1.2011 | 13,30-17,00 |
Mgr. Jitka Jirousková | 19.1.2011 | 13,30-17,00 | ||
33. | Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A | Všebořice | 11.1.2011 13,00-17,00 | |
Mgr. Jaroslav Chodovský | ||||
34. | Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193 | Mojžíř | 9.12.2010 | 16,00-19,00 |
Mgr. Karel Bendlmajer | ||||
35. | Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3 | Dobětice | 26.1.2011 | 14,00-17,00 |
Mgr. Václav Pěkný | 27.1.2011 | 14,00-17,00 | ||
36. | Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150 | Neštěmice | 7.12.2010 | dopoledne |
Mgr. Olga Poláková | 13.12.2010 | dopoledne |
Zápisy do 1. tříd na školní rok 2011/2012
č. | název školy/ ředitel | část města | zápis | čas |
1. | Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37 | město | 19.1.2011 | 14,00-18,00 |
Mgr. Marek Plch | 20.1.2011 | 14,00-18,00 | ||
4. | Základní škola Ústí nad Labem, E. Krásnohorské 3084/8 | Skřivánek | 19.1.2011 | 14,00-18,00 |
Mgr. Martin Alinče | 20.1.2011 | 14,00-18,00 | ||
6. | Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277 | Brná | 21.1.2011 | 13,00-18,00 |
Mgr. Libuše Rennová | ||||
7. | Základní škola Ústí nad Labem, Školní náměstí 100/5 | Předlice | 8.2.2011 | 13,00-16,00 |
Mgr. Oldřich Barták | 9.2.2011 | 13,00-16,00 | ||
8. | Základní škola Ústí nad Labem, Husova 349/19 | Krásné Březno | 17.1.2011 | 13,00 - 17,30 |
Mgr. Miloslav Weinert | 18.1.2011 | 13,00 - 17,30 | ||
12. | Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19 | Střekov | 19.1.2011 | 14,00-18,00 |
Mgr. Pavel Ťupek | 20.1.2011 | 14,00-17,00 | ||
14. | Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6 | město | 20.1.2011 | 14,00-18,00 |
Mgr. Ramona Grohová | 21.1.2011 | 14,00-18,00 | ||
odloučené pracoviště | Vaňov | 21.1.2011 | 14,00-17,00 | |
22. | Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5 | Všebořice | 15.1.2011 | 9,00-13,00 |
Mgr. Jana Linhartová | ||||
23. | Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2 | město | 21.1.2011 | 13,30-17,00 |
Mgr. Vlasta Rytířová | ||||
26. | Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4 | Severní Terasa | 17.1.2011 | 14,00-17,00 |
Mgr. Kamil Veigend | 18.1.2011 | 14,00-17,00 | ||
28. | Základní škola Ústí nad Labem, Stříbrnická 3031/4 | Stříbrníky | 27.1.2011 | 14,30-18,00 |
Mgr. Michal Ševcovic | 28.1.2011 | 14,30-16,30 | ||
29. | Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Nová 1432/5 | Střekov | 19.1.2011 | 14,00-18,00 |
Mgr. Martin Kolský | 20.1.2011 | 14,00-18,00 | ||
30. | Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6 | Bukov | 18.1.2011 | 14,00-18,00 |
Mgr. Květoslav Kolařík | 19.1.2011 | 14,00-18,00 | ||
31. | Základní škola Ústí nad Labem, A. České 702/17 | Krásné Březno | 21.1.2011 | 13,00-18,00 |
Mgr. Radka Janíková | ||||
32. | Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/5 | Vyhlídka | 18.1.2011 | 13,30-17,00 |
Mgr. Jitka Jirousková | 19.1.2011 | 13,30-17,00 | ||
33. | Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A | Všebořice | 15.1.2011 | 8,00-12,00 |
Mgr. Jaroslav Chodovský | 17.1.2011 | 13,00-18,00 | ||
34. | Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193 | Mojžíř | 21.1.2011 | 13,30-17,00 |
Mgr. Karel Bendlmajer | 22.1.2011 | 9,00-11,00 | ||
35. | Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3 | Dobětice | 26.1.2011 | 14,00-17,00 |
Mgr. Václav Pěkný | 27.1.2011 | 14,00-17,00 | ||
dodatečný zápis | 10.2.2011 | 14,00-17,00 | ||
36. | Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150 | Neštěmice | 21.1.2011 | 14,00-17,00 |
Mgr. Olga Poláková | 22.1.2011 | 9,00-11,00 |